Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZMIANA TERMINU MISJI GOSPODARCZEJ DO KAZACHSTANU

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-10-22 07:54:44
aktualności

Informujemy, iż zmianie uległ termin organizowanej misji gospodarczej do Kazchastanu - aktualny termin to 4 - 8 listopada 2014 r. Zmiana nastąpiła w związku z możliwością finansowania wyjazdu przez organizatorów misji. W misji berze udział...

Informujemy, iż zmianie uległ termin organizowanej misji gospodarczej do Kazchastanu - aktualny termin to 4 - 8 listopada 2014 r. Zmiana nastąpiła w związku z możliwością finansowania wyjazdu przez organizatorów misji. W misji berze udział Przewodniczący Kazachstańsko-Polskiej Rady do Spraw Współpracy Gospodarczej Pan Kazimierz Marcinkiewicz.

W trakcie wyjazdu przewiduje się spotkania z kierownictwem ministerstw inwestycji i rozwoju, rolnictwa, funduszu "Samruk-Kazyna", Narodowej Izby Przedsiębiorców, "Kaznexinvest", "KazAgro", "Kazengineering", "Związek budowlańców maszyn Kazachstanu" i udział w międzynarodowym inwestycyjnym forum miasta Szymkent w dniu 7 listopada 2014 r.

Celem misji jest nawiązanie bezpośrednich kontaktów i omówienie perspektyw współpracy w sektorze przemysłu przetwórczego, budowy maszyn, metalurgii, przemysłu chemicznego, materiałów budowlanych, kompleksu rolno-przemysłowego, przemysłu spożywczego. W związku z tym, w trakcie misji będą organizowane spotkania z kazachstańskimi partnerami w formacie B2B.

W ramach realizacji projektu pilotażowego <<KZ-EURO-PL>> planuje się otwarcie platform w Astanie i południowo-kazachstańskim obwodzie dla polskich i europejskich firm.

Wydatki transportowe (z wyłączeniem przelotów wewnętrznych w Kazachstanie), a także noclegi w Astanie opłacają organizatorzy misji biznesowej. Ilość firm uczestniczących jest ograniczona.

Przedsiębiorcy zainteresowani wzięciem udziału w misji prosimy kierować kontakty i prezentacje firm, które potrzebne są dla organizacji spotkań z kazachstańskimi biznes-partnerami, na adres:

Tatyana Sukhotina
kz.eu.pl@gmail.com
tel.: +48 508 694 493