Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuNegocjacje międzynarodowe w biznesie - II edycja

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2015-01-26 14:38:02
aktualności

W związku z ogromnym zainteresowaniem szkoleniem pt. „Negocjacje międzynarodowe w biznesie”, które odbyło się w październiku 2014 r., RCIiTT serdecznie zaprasza na II edycję tego szkolenia która odbędzie się już 18 lutego 2015 r. w siedzibie RCIiTT....

W związku z ogromnym zainteresowaniem szkoleniem pt. „Negocjacje międzynarodowe w biznesie”, które odbyło się w październiku 2014 r., RCIiTT serdecznie zaprasza na II edycję tego szkolenia która odbędzie się już 18 lutego 2015 r. w siedzibie RCIiTT.

Podczas spotkania uczestnicy poznają specyfikę negocjacji ponad granicami oraz dowiedzą się w jaki sposób kultura komplikuje i utrudnia proces negocjacji. Podczas warsztatów nauczą się planowania negocjacji, określania celu, sporządzania strategii negocjacji i doboru odpowiednich taktyk w zależności o kultury partnera, z którym będą negocjować.

Dowiedzą, w jaki sposób kultura wpływa na użycie środków perswazji i nauczą się skutecznie opierać manipulacjom w trakcie trwania negocjacji. Staną się osobami, które nie tylko nie poddadzą się manipulacjom, ale będą mogły wykorzystywać narzędzia perswazji i wywierać wpływ na partnerów biznesowych i współpracowników pochodzących z różnych kręgów kulturowych.

Szkolenie po raz kolejny poprawdzi Dr Michał Chmielecki - autor kilkudziesięciu publikacji w języku polskim i angielskim w zakresie zarządzania (m.in. negocjacje, komunikacja międzykulturowa, coaching, public relations, zarządzanie wiedzą). Prelegent szkolił pracowników m.in. takich organizacji jak: US Army, PriceWaterhouseCoopers, IBM, Centrum Badań Kosmicznych, Infosys, Fujitsu, RyanAir, Tauron Polska Energia czy Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz wiele innych. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Enterprise Europe Network

Na szkolenie zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw, które mają swoją siedzibie na terenie woj. zachodniopomorskiego, a którzy nie brali udziału w I edycji szkolenia.

Program szkolenia, szczegóły oraz rejestracja dostępne tutaj.