.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZapraszamy na seminarium - "NIEMCY – najważniejszy rynek eksportowy dla zachodniopomorskich firm"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Estera Butkiewicz | 2018-02-05 15:22:19
pomorza zachodnie, szkolenie, seminarium

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu pn. „NIEMCY – najważniejszy rynek eksportowy dla zachodniopomorskich firm”

Spotkanie odbędzie się 6 marca 2018 r. od godz. 9.45 do godz. 12.30 w Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE), ul. Świętego Ducha 2, 70-205 Szczecin.

Spotkanie poprowadzą Paweł Kulbiński i Łukasz Jankowski z Federacji BVMW/DREBERIS. DREBERIS jest międzynarodową firmą doradczą z siedzibą w Dreźnie (Niemcy) i oddziałami we Wrocławiu, w Pfäffikon (Szwajcaria) i we Lwowie na Ukrainie. Specjalnością firmy jest doradztwo strategiczne i gospodarcze dla małych i średnich przedsiębiorstw, inwestorów i instytucji publicznych. DREBERIS jest firmą lokalną, krajową i międzynarodową, aktywną na wszystkich kontynentach. Firma istnieje na rynku od 1999. Przez ten czas zrealizowała ponad 1000 projektów w 50 branżach, w ponad 30 krajach na 6 kontynentach.
Udział w wydarzeniu pozwoli uzyskać informacje na temat rynku, warunków dostępu, możliwości zaistnienia na nim oraz oczekiwaniach potencjalnych klientów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

w celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z panią Moniką Gonciarz mgonciarz@wzp.pl

 

Liczba uczestników jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.