Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu



Kontakt

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Monika Gonciarz | 2018-01-25 15:31:41
zachodniopomorskie, firmy, eksport

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku wgodzinach 7:30- 15:30

Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów
ul. Świętego Ducha 2, 70-205 Szczecin
tel./faks +48 91 432 96 96
e-mail:coi@wzp.pl ; eksport@wzp.pl

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Korsarzy 34
70-540 Szczecin

 

Osoby do kontaktu:

Dyrektor

Jacek Wójcikowski (EN, IT, RU)

+48 91 432 96 96

jwojcikowski@wzp.pl

 

Ekspert pro-eksport

Małgorzata Saar (EN, IT)

Kierownik Biura Wsparcia Przedsiębiorczości

+48 91 432 96 71

msaar@wzp.pl

 

Ekspert pro-eksport

Szymon Pałac (EN)

Inspektor

+48 91 432 96 75

spalac@wzp.pl

 

Ekspert pro-biz

Magdalena Woźniak - Miszewska (EN)

Główny Specjalista

+48 91 432 96 75

mwozniak@wzp.pl

 

 

 

Obsługa projektów inwestycyjnych oraz zastępstwo Dyrektora

Jolanta Kielmas (EN)

Główny Specjalista w Centrum Obsługi Inwestora

+48 91 432 96 73

+48 509 238 607

jkielmas@wzp.pl

 

Współpraca z instytucjami otoczenia biznesu, wsparcie lokalnych przedsiębiorców

Monika Narewicz

Inspektor

+48 91 432 96 96

mnarewicz@wzp.pl

 

Współpraca z instytucjami otoczenia biznesu, wsparcie lokalnych przedsiębiorców

Anna Żmudowska (EN)

Inspektor w Biurze Wspierania Przedsiębiorczości

+48 91 432 96 77

azmudowska@wzp.pl

 

Współpraca z instytucjami otoczenia biznesu, wsparcie lokalnych przedsiębiorców

Katarzyna Stuleblak (EN)

Inspektor w Biurze Wspierania Przedsiębiorczości

+48 91 432 96 88

kstuleblak@wzp.pl

 

Współpraca z instytucjami otoczenia biznesu, wsparcie lokalnych przedsiębiorców

Monika Gonciarz

Inspektor w Biurze Wspierania Przedsiębiorczości

+48 91 432 96 78

mgonciarz@wzp.pl

 

Współpraca z instytucjami otoczenia biznesu, wsparcie lokalnych przedsiębiorców

Katarzyna Słowikowska-Wołosewicz (EN, ES)

Inspektor w Biurze Wspierania Przedsiębiorczości

+48 91 432 96 83

kslowikowska@wzp.pl

 

Promocja gospodarcza, misje eksportowe

Dominika Bednarek (EN)

Inspektor w Centrum Obsługi Inwestora

+48 91 432 96 74

dbednarek@wzp.pl

 

Wsparcie lokalnych przedsiębiorców, promocja gospodarcza, prowadzenie strony internetowej

Estera Butkiewicz (EN)

Inspektor w Biurze Wspierania Przedsiębiorczości

+48 91 432 96 82

ebutkiewicz@wzp.pl